Lorem

Ipsum dolorsit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem

Ipsum dolorsit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Poznaj innowacyjne produkty, które są efektem ponad
30 lat doświadczenia marki Solcraft.

ThexpanB

THEXPAN

Termodynamiczne płyty warstwowe Thexpan, jako jedyne na świecie łączą tradycyjną, osłonową funkcję płyty z wymiennikiem ciepła. W zależności od pory roku, mogą być wykorzystywane do różnych celów. Płyta Thexpan, może być stosowana na dachach i ścianach, na równi w budownictwie mieszkaniowym jak i przemysłowym.

HblockB

H-BLOCK

H-Block to chroniona prawem patentowym wzmocniona płyta SIP, zbudowana z pianki poliuretanowej zamkniętej w konstrukcji skrzynkowej i trwale połączonej z okładziną drewnopochodną OSB. Płyty H-Block mogą mieć wszechstronne zastosowanie, jednak ten typ płyty SIP dedykowany jest szczególnie dla budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego.

TermontB

THERMONT

Thermont to najwyższej jakości płyta warstwowa z wypełnieniem z pianki poliuretanowej, w okładzinach blacha-blacha lub blacha-OSB. Na dachach pełni ona potrójną funkcję – jest ona zarówno wykończeniem, izolacją, jak i konstrukcją.

FrigothexB

FRIGOTHEX

Frigothex to nowe rozwiązanie dla płyty warstwowej do zastosowania w komorach chłodniczych i mroźniczych. Płyta wykorzystuje ideę płyt Thexpan w których pod powierzchnią blaszanych okładzin rdzenia izolacyjnego ułożony jest wymiennik ciepła. Łączy trzy funkcje komory: chłodzenie, izolację oraz utrzymanie wilgoci.

Jako pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych rozwiązań i systemów budowlanych.

alt-text

Oszczędność czasu

Krótki czas montażu gotowych elementów umożliwia budowę domu w zaledwie kilka dni – niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku.

alt-text

Mniejszy nadzór

Modułowość naszego systemu w znaczący sposób minimalizuje ilość możliwych do popełnienia błędów na budowie.

alt-text

Prostota

Produkcja płyt pod wymiar oraz ich odpowiednie oznaczenie sprawiają, że budynki w naszej technologii stawia się nadzwyczaj „prosto”.

alt-text

Narzędzia

Do budowy domu w naszej technologii wymagana jest minimalna ilość narzędzi, a lekkość paneli eliminuje potrzebę wykorzystywania ciężkich maszyn.

Aktualności

Model 3D
Realizacja w Wodzisławie Śląskim ruszyła pełną parą!

W Wodzisławie Śląskim powstaje właśnie dom w naszej technologii! Projekt: Kam-Architekci.pl Sp z o. o. Realizacja: DKD Ostrowiec i DM Construction. Więcej zdjęć…

Przechwytywanie
Budowa w systemach SIP w pojedynkę?

Dzięki swojej „prostocie”, panele SIP pozwalają szybko i bezbłędnie wykonać szczelny i nowoczesny budynek – dla upartych, nawet w pojedynkę 🙂 Jako ciekawostka – „Bob…

SIP vs H-Block 2
H-Block a panele SIP – różnice

Panele H-Block różnią się od standardowych paneli SIP wieloma cechami. ⚡️⚡️Jedną z nich jest możliwość wyprodukowania panelu H-Block o długości do 13m (!!),…

57088185_2801571349883447_5608222339243180032_o
Ruszyła kolejna realizacja!

W Rybniku powstaje kolejny, niezwykły dom w naszej technologii! Projekt: Kam-Architekci.pl sp z o o Realizacja: DKD Ostrowiec i DM Construction.

Realizacje

Pełna lista naszych realizacji do obejrzenia

w zakładce „Realizacje”. Zapraszamy!

Materiały do pobrania

Tutaj znajdziesz dodatkowe materiały
do pobrania za darmo.

FAQ

tutaj znajdziesz najczęstsze pytania
i wątpliwości, na które odpowiadamy. Sprawdź!

Zostań Partnerem

Biuro Inżynierskie Paweł Fedorowicz
ul. Królewska 64A/1
30-081 Kraków

Pracownia Projektowa
Konstrukcji Budowlanych
Roman Księżak
Siedlecka 47/16
08-103 Nowe Iganie

DM Construction Daniel Madej

Bratkowice 33/1

99-400 Łowicz

ADRES BIURA – MICHAŁOWICE

  • 05-816 Michałowice k. Warszawy
    ul. Dębowa 5

Telefon +48 22 723 83 27
e-mail: biuro@solcraft.pl

DANE FIRMY – BOGDANKA

  • 90-060 Bogdanka 7F ,Brzeziny

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia
w Łodzi XX Wydziału Krajowego
Rejestru Sądowego

Numer KRS: 0000380082

Kapitał Zakładowy: 100.000 zł

NIP: 5342466371

Regon: 142834991

WordPress Video Lightbox